..:: HİZMETLERİMİZ ::..
     
  • Sevkiyat - Üretim Planlama  
  •  Düz boya & Baskıaltı Hazırlık Bölümü  
  •  Apre Grubu  
  •  Baskı Grubu  
  •  Desen Tasarım Bölümü  
  •  Labaratuar  
     
 
Sevkiyat – Üretim Planlama

Firmamıza, kumaş boya, terbiye ve baskı işlemleri için gelen ham kumaşlar bu bölümümüzde kabul edilmekte olup, işlemleri tamamlanan ürünler yine aynı bölümümüzde son kontrolleri yapılıp ambalajlandıktan sonra müştrilerimize sevk edilmektedir. Günlük ortalama 110 000 mt.ham kumaşın hareket gördüğü bölümümüze gelen kumaşlar, Soydaşlar Tekstil’in temeli olan,Dürüstlük, Çalışkanlık, ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerine bağlı kalınarak tekrar kalite kontrolden geçirildiği düz boya ve baskı bölümlerimizin ilk basamağıdır.Gelen kumaşların miktarlarını kalite değerleri ile birlikte üretim planlaması yapılarak diğer ana birimlerimize ulaştırılmaktadır.

 
     
 
Düz Boya & Baskıaltı Hazırlık
12 Adet değişik kapasite ve markalardan oluşan, yıkama makinelerimiz ile 2 adet continue yıkama makinemizle, işletmemizin lokomotif birimi olan grubumuza hazırlık yapmaktadır.Empirme baskı işlemi biten ürünlerimiz yine bu birimimizde işlemlerden geçmektedir.
 
     
 
Apre Grubu
Babcock, Textima ve Sun Super marka apre makinelerimizle düz boyası, baskısı ve yıkaması tamamlanmış ürünlerin istenen ölçü ve tuşelikleri (yumuşaklığı) sağlanarak müşterilerimize ulaştırılmak üzere kalite kontrol ve ambalajlamaları yapılması için sevkiyat bölümümüze gönderilmektedir.
 
     
 
Baskı Grubu
160cm/240cm enlerine sahip 3 adet Dünyanın kabul ettiği Buser film durck makinaları ile birlikte 1 adet 1850 eninde Stork rotasyon baskı makinemiz mevcuttur.Baskı grubumuzda bulunan makinelerimizin hepsi ileri teknoloji ile donatılmış olup, bilgisayar kontrollü çalışmaktadır.Film durck ve rotasyon baskı işlemlerinde, desen, şablon ve numune kalıp işlemleri bu bölümümüzde gerçekleştirilmektedir.

 
     
 
Desen Tasarım

Baskı öncesi konularında eğitimli, tecrübeli kadromuzla çağımızın en son teknolojisi bilgisayarlarda çizilen desenler bu bölümümüzde oluşturulmakta olup, müşterilerimizin beğenisini kazanan desenler baskı grubumuza ulaştırılmaktadır.

 
     
 
Labaratuar
Müşterilerden gelen orijinal numuneler baz alınarak, müşterilerin istedikleri kumaşlara, sahip olunan son teknoloji ürünü labaratuar makineleri kullanılarak renk çalışmaları yapılır